Şirket Profili

    RFsis, müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunan bir firmadır. Ağırlıklı olarak RFID alanında faaliyet göstermenin yanında kurumlara özel mühendislik hizmetleri de sunmaktadır. RFsis kendi devrelerini dizayn etmekte ve kendi yazılımlarını kullanmaktadır.

   Teknolojik alanda yeni projeler üreten RFsis,T.C. Sanayi Bakanlığının Tekno Girişim Sermaye Desteğini almaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda TEKNOGİRİŞİM, SANTEZ ve KOSGEB gibi birimlerle iletişim halindedir.

   RFID teknolojileri üzerinde araştırma geliştirme (Ar-Ge) çalışmaları yürütmektedir. Yurt dışından yüksek fiyatlarla alınan ürünler yerine kendi ürettiği ürünleri kullanmaktadır ve bu sayede kaliteli aynı zamanda ekonomik çözümler sunmaktadır. Konusunda uzman profesyonel yöneticileri ve nitelikli mühendisleriyle yenilikçi, müşeri odaklı, teknolojik çözümler sunar.
RFsis’in misyonu Radyo Frekans ve kablosuz teknolojileri üretip yurt içinde ve yurt dışında sistem olarak hayata geçirmektir. Rfid alanında dünyanın önde gelen markalarını da kullanmaktadır.
RFsis’in vizyonu yeni teknolojiler ve sistemler üretip hayata geçirerek yüksek düzeyde verimlilik sağlamaktır. Teknolojik alandaki yenilikleri kullanarak ihtiyaçları karşılayıp, sektöründe lider firmalar arasında yer almaktır.